грудень 25, 2020

Підключення програмного РРО «ВебЧек» до «1С:Управління невеликою фірмою»

Підключення виконуємо, взявши за основу типовий механізм роботи з торговим обладнанням. Для підключення використовуються вбудовані механізми роботи з торговим устаткування по стандарту «1С:Управління невеликою фірмою» Сумісно. Тип обладнання, що підключається - ККТ з передачею даних.

  1. Завантажуємо дистрибутив з сайту. Розрядність вибирається згідно розрядності версії встановленої «1С:Управління невеликою фірмою».
  2. Відкриваємо керівництво програміста по роботі з ПРРО.
  3. Встановлюємо завантажений дистрибутив на комп'ютер.
  4. Установка обладнання в базі. Виконується при відкритті бази в тонкому або товстому клієнті.

У розділі «Компанія» вибираємо пункт меню «Адміністрування/Підключаєме обладнання». Далі натискаємо кнопку «Драйвери обладнання» і створюємо новий елемент.

Ідентифікатор об'єкта беремо з Керівництва програміста:

Створений елемент відобразиться в списку драйверів:

При повторному відкритті елемента «ВебЧек» у відповідних полях буде визначено встановлений раніше драйвер.

Далі безпосередньо створюємо елемент підключаємого обладнання.

5. Налаштування обладнання.

Кнопкою «Налаштувати» додаємо фіскальний реєстратор.

У вікні заповнюємо реквізити підприємства або можна заповнити даними для тестування, проставивши позначку в виділене поле. Ключі ЕЦП поки що можна не прописувати, так як на сьогоднішній день йде режим тестування і ці дані прописані за замовчуванням розробниками.

6. Прописуємо код за ДРФО в картці Співробітника, який буде працювати з касовим реєстратором, щоб реєстратор зрозумів, який ключ використовувати.

7. Додавання каси ККМ.

Заходимо в розділ «Продажі» пункт меню «Чеки ККМ». Додаємо і заповнюємо нову Касу ККМ:

8. Робота з касою ККМ.
Після запису створеного елемента каси ККМ вибираємо його в робоче поле інтерфейсу Чеки ККМ і починаємо роботу з чеками аналогічно роботі з апаратним РРО.
Спочатку відкриваємо зміну натисканням відповідної кнопки:

Після успішного завершення операції в нижньому правому куті робочого екрану буде виведено повідомлення про статус, а також будуть доступні кнопки «Створити», «Повернення» та кнопка «Закрити зміну».
Далі створюємо чеки, наповнюючи необхідним товаром. Кнопкою «Пробити чек» він реєструється на сайті податкової.
Типова конфігурація УНФ не має своєї друкованої форми чека. Тому для того, щоб побачити і роздрукувати чек, можна використовувати друковану форму фіскального реєстратора.
Для цього необхідно переконатися, що в каталозі установки ВебЧека в файлі налаштувань C:\ProgramData\WebCheck\settings.ini потрібний параметр встановлений рівним 1-ShowPintForm=1. У цьому випадку при натисканні кнопки «Пробити чек» на екрані з'явиться друкована форма чека.
В кінці дня натискаємо кнопку «Закрити зміну», за якою формується Z-звіт і передається на сайт податкової.

Джерело https://www.webchek.com.ua/helpie_faq/unf-1c-prro/