січень 27, 2021

Тестування інтеграції ПРРО Checkbox с 1С УНФ

Інтеграція ПРРО Checkbox с УНФ може  бути реалізована двома шляхами:

- за допомогоюзапуска зовнішньої обробки;

- через встановлення програми емулятора касового апарата та підключення його, як обладнання в УНФ.

Тег FONT

В обох випадках для того, щоб протестувати підключення, необхідно написати листа з замовленням на зовнішню обробку для УНФ та генерацію тестової юридичної особи в службу підтримки на адресу support@checkbox.in.ua. Зворотнім листом служба підтримки надішле потрібні дані.

1.Інтеграція ПРРО Checkbox с УНФ за допомогою запуска зовнішньої обробки

Цвет ссылок

За посиланням у листі підтримки або на сайті checkbox.in.ua скачуємо інсталяцію Checkbox підпис:

Важливо! Для скачування файлу необхідно  відключити антивірус або систему захисту Windows!

Цвет ссылок

Встановлюємо Checkbox підпис, користуючись інструкцією https://docs.google.com/document/d/1U_zSY8w4TByXSQMHP0t4l3BsvjZnUeUP_G7FiCrc7vQ/edit та даними, надісланими в листі технічної підтримки Checkbox.

Тег FONT

За замовчуванням програма встановлюється у C:\agent.signer.

Скачуємо зовнішню обробку «Регистрация чеков в ПРРО UNF v.3.0.11 PRO.epf», надісланою службою підтримки. У базі 1С УНФ відкриваємо обробку за допомогою Файл/Відкрити:

Заповнюємо поля обробки даними з листа служби підтримки і даними за замовчуванням та натискаємо кнопку «Авторизуватись»:

У разі успішної авторизації Статус  підключення буде змінено на «Підключено».

Далі натискаємо кнопку «Відкрити зміну» та працюємо з Чеками ККМ на закладці «Продажі» зовнішньої обробки.

2. Інтеграція ПРРО Checkbox с УНФ через встановлення програми емулятора касового апарата та підключення його, як обладнання в УНФ

Встановлюємо  Checkbox підпис (див.п.1) . Таким же чином встановлюється Checkbox каса з даними надісланими службою підтримки в Налаштуваннях.

Цвет ссылок

Скачуємо універсальний драйвер реєстраторів з сайту: https://www.artsoft.ua/programmnoe-obespechenie/artsoft-universalnyj-drajver-registratorov та встановлюємо його.

Важливо! На даний час є тільки 32-х бітний універсальний драйвер АртСофт! Якщо версія «1С:Підприємство» встановлена 64-х бітна, то необхідно виконати дії , прописані у п.2.7. FAQ  на сторінці опису драйвера сайта АртСофт:

Заходимо в 1С УНФ в меню Компанія/Адміністрування. Підключаємо обладнання та натискаємо кнопку «Драйвери обладнання».  Переконуємося, що драйвер АртСофт встановлений:

Далі створюємо нову касу та вводимо її налаштування:

Після цього маємо можливість  працювати в інтерфейсі «1С:Підприємство» УНФ з Чеками ККМ.