жовтень 1, 2020

Початок роботи в Бітрікс24 з проектами та завданнями

По-перше, потрібно запросити учасників, що буде запропоновано системою після реєстрації нової команди. Безкоштовно почати роботу в Бітрікс24 можна командою до 12 учасників.

По-друге, рекомендуємо налаштувати головний інструмент. Обираємо пункт меню «Налаштувати меню», «Змінити головний інструмент».

Після цього «Завдання та проекти» будуть виведені першим пунктом у меню.

По-третє,  кожен співробітник може самостійно вибрати мову в нижній частині на будь-якій сторінці порталу. Просто клікніть на необхідний прямокутник і ви побачите всі доступні мови.

По-четверте, створюємо новий проект у меню «Завдання та проекти».  Тип проекту вибирається при додаванні  і може бути наступним:

–    внутрішні проекти для команди, що в свою чергу поділяються на закриті (бачать тільки учасники), та відкриті (доступні всім у команді);

–   зовнішні (бачать тільки учасники), на які можна запрошувати зовнішніх користувачів.

По-п’яте, для кожного проекту можемо створити одне чи декілька завдань, призначити керівника та відповідального, назначити час виконання та слідкувати за переходом завдання по етапах.

В списку можна відобразити всі завдання, що створені, або відібрати потрібне за допомогою пошуку або фільтру.

До кожного проекту або завдання можна завантажити необхідні файли. Файли можна коригувати в різних редакторах:

При виборі будь-якого варіанту відкриється вікно підключення до вашого аккаунту в Googleабо Microsoft, де потрібно дати дозвіл додатку «Bitrix24 Connector» на це підключення.

Після завершення коригування потрібно натиснути кнопку «Зберегти».

Рекомендуємо пакети послуг впровадження Бітрікс24 з командою «ІнтелТех» за посиланням:

https://inteltech.com.ua/uk/vprovadzhennya-bitriks24?fbclid=IwAR0H9M9We3mWNMbgKiHeXogF3PrTVP_rF9YChP3jYz0DEq5aMFN6XkAlsmc