березень 5, 2020

Оренда програм для облікових систем — Як це працює?


Правильно налаштована система автоматизації на підприємстві дозволяє зробити процедуру обліку, аналізу та планування виробничих процесів легкою, доступною та приємною.

Відходить у минуле громіздка ІТ-структура на підприємстві. Набагато ефективніше в сучасному світі покласти функції закупівлі, супроводу і модернізації програмного забезпечення на сторонню ІТ-компанію, набуваючи у неї налаштований функціонал та адаптацію його під власні бізнес-процеси.

Це завдання вирішує оренда програмного забезпечення (ПО) для облікових систем. Компанія - постачальник послуг оренди - надійний посередник між розробником високотехнологічного програмного продукту і кінцевим замовником.

Налаштований процес оренди ПО , що пропонує Компанія «Студія S» складається з розміщення на високопродуктивному обладнанні дата-центру компанії Старлінк обкатаних в багаторічній практиці типових рішень від фірми «1С:Підприємство». Компанія «Старлінк» працює на ІТ-ринку України з 2005 р і забезпечує 99.99% безперебійний доступ до серверів з високим ступенем надійності і захищеності інформації. Додаємо до цього професійний супровід і налаштування ПО під ваші бізнес-процеси та отримуємо зручний бізнес-кейс для ефективного росту вашого підприємства.

Структура організації «хмарного» сервісу:

Переваги:

1. Економія коштів на ІТ-сферу — немає необхідності в утриманні власних ІТ-фахівців.

2. Економія коштів на апаратне забезпечення — немає потреби у закупівлі власного потужного серверного обладнання.

3. Економія коштів на офісне утримання персоналу — доступність ПО в будь-який час доби з будь-якого робочого місця, підключеного до інтернету, дозволить організувати всі види обліку в онлайн-варіанті без організації спеціалізованого офісного робочого місця.

За рахунок чого досягаються перераховані вище переваги?

За рахунок тиражування і професіоналізму.