IT Студія S

Цей ресурс має за мету створити майданчик для розгляду та розміщення інформації  та рішень по обліковим системам для бізнесу.

Країни пострадянського простору  довгі роки користувалися  та продовжують користуватися стандартним бухгалтерським  забезпеченням на основі програм лінійки 1С:Підприємство.

Але ж час не стоїть на місці й на ринку з’явилися альтернативні пропозиції для бухгалтерського обліку. На порталі ви знайдете інструкції до нового українського софтвера «MASTER:Бухгалтерія» https://masterbuh.com/

Якщо бухгалтерський облік може бути, й потрібно щоб був типовим, то управлінський облік підприємства завжди різний. Бо кожен бізнес, як і кожна людина, це – індивідуальність з притаманними тільки йому рисами.

Управлінський облік дозволяє провести аналіз діяльності вашого підприємства в показниках економічної ефективності (KPI), налаштувати зрозумілий діалог між засновником і бухгалтером, що зробить ваш бізнес більш стабільним, надійним для клієнтів і привабливим для інвесторів.

Детальніше: https://inteltech.com.ua/uk/blogs/upravlinskyy-oblik-na-pidpryyemstvi-vedennya-upravlinskogo-obliku-v-1c

Наш портал  виходить зараз у першій версії, поки що більше інформаційній. Його структура  складається з таких частин:

Статті – інформаційні невеличкі обзори існуючого програмного забезпечення для комплексного обліку на підприємствах, як бухгалтерського, так і управлінського, або анонси розробок, що тільки-но з’являються на ринку.

Інструкції – комплекти навчальних матеріалів по будь-якому рішенню для облікових систем.

Рішення – пропозиції по доробках до рішень вендорів, або самостійна розробка для облікових систем.

Сучасний стан суспільства такий, що для втілення в життя нового ІТ продукту вже не потрібен великий капітал. Достатньо пропонувати справжню цінність , створити для неї чіткий анонс,  зручну інструкцію та надати можливість легко та швидко встановити рішення.

Подальший розвиток порталу націлений на те, щоб надати простір рівних можливостей для розробників та технічного супроводу продуктів для облікових систем! А також надати в зручному виді інформацію користувачам про існуючі на ринку варіанти рішень  та можливість їх придбати.

Запрошуємо до діалогу! Всі, хто бажає розмістити публікацію з інформацією про свій вендор або про своє рішення, звертайтесь до нас за вказаними контактами!